O firmie

Decyzja o zakupie czy sprzedaży nieruchomości to jedna z niewielu decyzji w życiu człowieka budzących  tak  wiele silnych emocji. W tym trudnym momencie dobrze jest mieć obok kogoś, kto swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem służy pomocą zawsze wtedy gdy  jest to potrzebne. Staramy się, aby nasi Klienci inwestując  swoje pieniądze czuli się bezpiecznie, na każdym etapie transakcji.

Jesteśmy agencją nieruchomości świadczącą kompleksowe usługi na terenie  Wrocławia, Oławy i okolic. Naszym Klientom gwarantujemy indywidualną obsługę i elastyczne podejście do ich wymagań, od pierwszego kontaktu, aż do finalizacji transakcji. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6183 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi, wieloma biurami obrotu nieruchomościami we Wrocławiu, doradcami kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, mając na względzie ochronę interesu klienta, rzetelność  oraz  zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni.

Działamy według naszej najlepszej wiedzy oraz z należytą starannością. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu profesjonalizmowi, fachowej, opartej o nowoczesne standardy obsłudze zapewnimy Ci bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję ze współpracy z nami.

Niezależnie od tego czy chcesz kupić, sprzedać czy wynająć nieruchomość, pozwól nam pomóc Ci dobrać ofertę, która przekroczy Twoje oczekiwania.